GIL I MACIAN, VICENÇ

(la Roca del Vall├Ęs, 1901 - ?)

Alcalde de LA ROCA DEL VALL├łS:
16-03-1937  -  13-09-1937
26-03-1938  -  01-02-1939

Empresari de la construcció. Va portar a terme les obres de clavegueram durant el mandat de l'alcalde Francesc Asmarats*. Després de l'esclat de la Guerra Civil va ser alcalde en dues ocasions: primer durant sis mesos el 1937 i després durant l'any 1938, fins al final de la guerra. (LPM i JIN)

 
Per nom o cognom
Per municipi
Per any ex: 1901
Per sigles d'autor
Institucions
Professions
Alcaldes i alcaldesses del Vallès Oriental